Współpraca
z najlepszymi brukarzami

MAT-BRUK Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń to autoryzowany dystrybutor materiałów renomowanych producentów, takich jak Polbruk, Semmelrock, ZPB Kaczmarek, Libet, Betard, KOST-BET, JONIEC, ZOYA czy POLBRAM. Możemy zapewnić, że nasi specjaliści świetnie pomogą w odpowiednim doborze produktów, a zarazem zapewnią profesjonalną obsługę inwestycji – rozpoczynając od zarekomendowania konkretnych usług projektowych, poprzez dostarczenie zakupionego towaru, aż po polecenie sprawdzonej firmy brukarskiej.

Co znajdziesz w naszym asortymencie?

  • Kostkę brukową i galanterię betonową,
  • płyty gresowe,
  • kruszywa i kamienie ozdobne,
  • kruszywa drogowe,
  • odwodnienia liniowe,
  • małą architekturę – donice, palisady czy stopnie schodowe,
  • ogrodzenia betonowe i metalowe – bramy, furtki, a także przęsła,
  • panele ogrodzeniowe.

W naszej ofercie dostępna jest kostka brukowa od najlepszych na rynku producentów, takich jak Polbruk czy też Semmelrock. Postawiliśmy na nich, gdyż doskonale wiemy, że proponują oni tylko i wyłącznie rewelacyjnej jakości produkty, które mają niezwykle estetyczną prezencję. Oprócz kostki brukowej oferujemy także bardzo wytrzymałe ogrodzenia, kruszywa stosowane do wykończenia domu, jak również nowoczesne płyty tarasowe. Chcąc dowiedzieć się więcej, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie katalogami produktów.

Co zyskasz, wybierając naszą firmę?

Istnieje wiele przesłanek przemawiających za skorzystaniem z oferowanych przez nas usług. Naszym klientom zapewniamy zarówno profesjonalne doradztwo, jak i rzeczywistą pomoc na każdym etapie inwestycji. W razie jakichkolwiek zagwozdek bądź problemów, dotyczących np. wyboru konkretnych produktów lub firmy brukarskiej, można się do nas zgłosić, a my sprawnie udzielimy pomocy i wskażemy te z nich, które są warte Twojej uwagi. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, a także spełnienie ich oczekiwań wobec naszej współpracy, dlatego do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Wybierając MAT-BRUK, stawiasz na firmę o znakomitej renomie, która zrobi wszystko, by Ci pomóc!

Pomożemy Ci wybrać najlepszą firmę brukarską na rynku!

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie firmy specjalizującej się w brukarstwie, która świadczy swoje usługi na jak najwyższym poziomie, a wszelkie zlecenia wykonuje terminowo, nie jest łatwe. Dodatkowo trzeba poświęcić temu sporo czasu, a nie zawsze ma się go wystarczająco dużo, aby móc znaleźć cenionych w branży brukarzy. Dlatego Ci w tym pomożemy – zrobimy to za Ciebie! W jaki sposób? Centrum MAT-BRUK jest pośrednikiem w kontaktach i współpracuje z najlepszymi na rynku firmami brukarskimi, których dotychczasowe realizacje wprost zachwycają. Wiemy, że usługę układania kostki brukowej świadczą one sprawnie, a efekt jest zgodny z wszelkimi obietnicami. Zapewniamy, że możesz NAM zaufać!

 

Współpraca B2B z hurtowniami i firmami brukarskimi

 

Jesteś firmą brukarską z dużym potencjałem? Zadzwoń!

Jeśli prowadzisz dużą, prężnie działającą lub może małą, ale prosperującą firmą brukarską, zachęcamy do nawiązania z nami krótko- czy też długoterminowej współpracy. Bardzo zależy nam na nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, gdyż chcemy mieć pewność, że polecamy naszym klientom najlepszych na rynku wykonawców specjalizujących się w brukarstwie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami – numer telefonu znajduje się na dole strony bądź w zakładce Kontakt!

Co zyskasz dzięki współpracy z nami?

Oferujemy materiały promocyjne, w tym katalogi, ulotki, banery reklamowe, ekspozytory wystawowe, a także usługę projektową. Dodatkowo pomagamy przy projektach oraz obsłudze klienta. Jednak to nie wszystko, ponieważ dla współpracujących z nami firm oraz hurtowni proponujemy również profesjonalne szkolenia branżowe. Co więcej, zapewniamy preferencyjne warunki handlowe (w tym wysokie rabaty).

Gdzie działamy?

Usługi świadczymy w całej Polsce, w tym przede wszystkim na terenie woj. dolnośląskiego, w takich miejscowościach jak: Lubin, Legnica, Chojnów, a także Bolesławiec. Zapraszamy do współpracy!