Kostka brukowa Betonowa

Betonowa kostka brukowa – na tym się znamy jak mało kto. Oferujemy całą gamę kształtów, kolorów, wzorów, faktur. Sprzedajemy wszystkie popularne (oraz te rzadziej spotykane) rodzaje kostki brukowej.

Kostka brukowa od renomowanych firm –

Katalogi i cenniki

Polbruk SA – to największy na polskim rynku producent materiałów betonowych do aranżacji stylowych nawierzchni i małej architektury.

Portfolio Polbruk to ponad 400 produktów z oferty: Styl, Klasyka, TOP Taras- Ogród – Patio, jak również rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Proponujemy wiele wzorów płyt i kostek szlachetnych, dekoracyjnych o różnorodnych kształtach, kolorach i wymiarach, a także produkty ekologiczne. W naszej ofercie znajduje się również lina ARCHITEKTURA z wieloma produktami komplementarnymi umożliwiającymi kompleksowe rozwiązania aranżacyjne: nawierzchnie, obrzeża, palisady, donice, murki, stopnie schodowe i ogrodzenia.

Inspiracje

KOST-BET powstał w 1998 roku jako firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości kostki brukowej i galanterii betonowej.

Stały rozwój firmy KOST-BET zapewnia wykwalifikowana i ciągle dokształcana kadra techniczna, jak i personel administracyjny oraz grupa doświadczonych handlowców i projektantów śledzących nowoczesne trendy oraz wzornictwo
z całego świata.

Inspiracje

Oferując swoje wyroby firma ZPB Kaczmarek przywiązuje ogromną wagę do jakości.

Misją tej firmy jest współkształtowanie otoczenia siedzib ludzkich. Spełniając te założenia firma ZPB Kaczmarek jest pionieemi we wdrażaniu nowoczesnych technologii, wzorów i wyrobów.

ZPB Kaczmarek tworzy asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i swojego otoczenia. Kostka brukowa daje możliwość stworzenia dekoracyjnych nawierzchni, w przestrzeni prywatnej jak i publicznej, cechujących się wysokimi walorami estetycznymi jak i użytkowymi, a jedynym ograniczeniem jej zastosowania jest wyobraźnia.

Inspiracje

Semmerlock jest częścią Grupy Wienerberger, która towarzyszy inwestorom dostarczając nowoczesne i kompleksowe rozwiązania do aranżacji przestrzeni wokół domów. Połączenie doświadczeń i nowoczesnej technologii z wysoką jakością produktów czyni Semmelrock jednym z liderów jakości i innowacji.

Bogate portfolio produktów firmy Semmelrock gwarantuje dużą swobodę i wielość pomysłów w projektowaniu przestrzeni zewnętrznych, zapewniając możliwość realizacji własnych wizji i marzeń.

Niezależnie od tego, czy planujesz stworzyć od początku zupełnie nowy projekt, czy po prostu chcesz zmienić aranżację swojego ogrodu. Odkryj nasze liczne pomysły i rozwiązania produktowe na tarasy, chodniki, podjazdy, do stref wejściowych, ścian i ogrodzeń oraz różnych elementów małej architektury.

Od ponad 60 lat, Semmelrock stein+design wyznacza trendy i standardy w zakresie produkcji kostki brukowej. Dzięki zaawansowanym projektom produktów, wiedzy technicznej i innowacyjnym metodom produkcji, firma stała się wiodącym dostawcą cenionych projektów powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inspiracje

Libet S.A. to uznany producent kostki brukowej oraz innych betonowych elementów aranżacji otoczenia. Oferta firmy obejmuje m.in. szerokie portfolio wysokiej jakości produktów szczególnie polecanych do realizacji ścieżek, tarasów, podjazdów, murków, ogrodzeń, kwietników, schodów czy małej architektury ogrodowej.

Rozwijana konsekwentnie od lat umożliwia obecnie kompleksowe zagospodarowanie całych stref użytkowych na posesjach prywatnych oraz w przestrzeniach publicznych. Ważnym etapem tej strategii rozwoju było uzupełnienie asortymentu z betonu innymi funkcjonalnymi i bardzo istotnymi dla współczesnych inwestorów rozwiązaniami, jak: płyty ceramiczne, oświetlenie ogrodowe, narzędzia brukarskie, kleje, impregnaty, fugi, zaprawy drenarskie, preparaty renowacyjne, obrzeża, kratki trawnikowe, skrzynki rozsączające wodę itp.

Od 2011 roku spółka notowana jest na warszawskiej giełdzie. W kraju posiada 13 zakładów produkcyjnych, a sprzedaż opiera na rozbudowanej sieci partnerskich punktów z efektownymi ogrodami wystawowymi oraz nowoczesnym sklepie online www.e-otoczenie.pl. Obok profesjonalnych produktów, swoim klientom i partnerom oferuje także fachowe doradztwo, szkolenia wykonawcze oraz usługi tworzenia koncepcji aranżacji przestrzeni.

Inspiracje