PROJEKTOWANIE

Darmowy projekt ułożenia kostki brukowej i ogrodzenia

Projekt – od tego się wszystko zaczyna. Mamy tego świadomość, dlatego współpracujemy z kilkoma firmami projektowymi, które z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie aranżacji przestrzeni wokół domu. Chcesz uzyskać wizualizację jeszcze przed rozpoczęciem prac? U nas otrzymasz darmowy projekt ułożenia kostki lub ogrodzenia – sprawdź szczegóły.

Usługa projektowa

Proces projektowy dot. ułożenia kostki brukowej lub ogrodzenia rozpoczyna się od wizyty projektanta na budowie. Tam ustala on z klientem koncepcję, jak również proponuje najlepsze możliwe rozwiązania. Następnie sporządzany jest ogólny szkic wstępny, a po akceptacji projektant tworzy projekt 2D.

Projekt kostki brukowej. Co wchodzi w jego skład?

Projekt 2D zawiera opis, dokładne wymiary placu inwestycji, a także wyliczenie zestawienia materiałów – począwszy od kostki brukowej, poprzez krawężniki, aż po palisady oraz inne elementy małej architektury. Darmowy projekt, dotyczący zarówno ułożenia kostki brukowej, jak i ogrodzenia, daje obustronne korzyści – jest bardzo ważny nie tylko dla inwestora, ale przede wszystkim dla wykonawcy.

Projekt 2D jest drukowany na papierze wielkoformatowym.

Otrzymany projekt ułożenia kostki brukowej na terenie posesji będzie dotyczył rzutu 2D, czyli jednego z najpopularniejszych rysunków technicznych w branży budowlanej. Klient na własne życzenie może jednak – za dodatkową opłatą – wykupić projekt 3D. Decydując się na niego, inwestor otrzymuje pełną wizualizację wyglądu przestrzeni wokół domu w rzeczywistości.

Zaufaj specjalistom z zakresu projektowania

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. To dlatego w ofercie pojawiła się opcja profesjonalnego przygotowania projektu kostki brukowej czy ogrodzenia. Powstała ona z myślą o Tobie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby móc zwizualizować w głowie własne oczekiwania względem prezencji kostki/ogrodzenia. Wychodzimy więc naprzeciw, tworząc zgodny z Twoją wizją projekt. Co więcej, jest on darmowy. Chyba nie musimy dłużej przekonywać Cię do skorzystania z naszych usług? Świadczymy je głównie na terenie woj. dolnośląskiego, w takich miastach jak Lubin, Bolesławiec oraz Legnica, ale nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu!

© 2024 MAT-BRUK | Darmowy projekt ogrodzenia i ułożenia kostki – dolnośląskie – Legnica, Lubin, Bolesławiec