PROJEKTOWANIE

Darmowy projekt ułożenia kostki brukowej i ogrodzenia

Projekt – od tego się wszystko zaczyna. Współpracujemy z kilkoma firmami projektowymi, które z chęcią podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie aranżacji przestrzeni wokół domu.

Usługa projektowa

Proces projektowy rozpoczyna się od wizyty projektanta na budowie. Tam ustala on z klientem koncepcje, a także proponuje najlepsze możliwe rozwiązania. Następnie sporządzany jest ogólny szkic wstępny, a po akceptacji projektant tworzy projekt 2D.

Projekt 2D zawiera: opis, dokładne wymiary placu inwestycji, a także wyliczenie zestawienia materiałów – począwszy od kostki brukowej, poprzez krawężniki, aż po palisady oraz inne elementy małej architektury. Ten darmowy projekt, dotyczący zarówno ułożenia kostki brukowej, jak i ogrodzenia, daje obustronne korzyści – jest bardzo ważny nie tylko dla inwestora, ale przede wszystkim dla wykonawcy.

Projekt 2D jest drukowany na papierze wielkoformatowym.

Klient na własne życzenie może za dodatkową opłatą wykupić projekt 3D. Decydując się na niego, inwestor otrzymuje pełną wizualizację tego, jak jego przestrzeń wokół domu będzie wyglądała w rzeczywistości.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego w naszej ofercie pojawiła się opcja profesjonalnego przygotowania projektu kostki brukowej czy ogrodzenia. Powstała ona z myślą o Tobie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby móc zwizualizować w głowie własne oczekiwania względem prezencji kostki/ogrodzenia, dlatego wychodzimy naprzeciw, tworząc zgodny z Twoją wizją projekt. Co więcej, jest on darmowy. Chyba nie musimy dłużej przekonywać Cię do skorzystania z naszych usług? Świadczymy je głównie na terenie woj. dolnośląskiego, w takich miastach jak Lubin, Bolesławiec oraz Legnica, ale nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu!