Zaprojektujemy twoje ogrodzenie

Wykonamy dla Ciebie darmowy projekt ogrodzenia. W pakiecie otrzymasz wizualizację 3d, zestawienie produktowe i wycenę.  

Potrzebujesz fachowego wykonawcę?

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i polecanymi wykonawcami. Zrealizowaliśmy już setki projektów i realizacji. 

Nie kupuj w ciemno!

Odwiedź nas i zobacz na żywo produkty zanim zdecydujesz się na zakup. Posiadamy duży ogród wystawowy, gdzie prezentujemy bieżącą ofertę.

Nasza oferta

Kostka Brukowa

Znajdziemy idealnie dopasowaną kostkę brukową. Nieważne, czy brukujesz podjazd, parking, ścieżkę ogrodową – mamy coś dla Ciebie! Zapewniamy dowóz i współpracę z projektantami. Darmowy projekt od 100m kwadratowych!

Ogrodzenia

Ogrodzenie terenu w dobrym stylu i dobrej cenie. Najnowsze wzory i kolory, najlepsza jakość i bogaty wybór. Systemy ogrodzeniowe od naszych partnerów pozwolą estetycznie zabezpieczyć Twoją posesję czy działkę.

Ceramika

Płyty ceramiczne przeznaczone są wszędzie tam gdzie wymagane jest uzyskanie powierzchni o najwyższej wytrzymałości. To doskonałe rozwiązanie o wyjątkowej estetyce i użyteczności w dobrej cenie.

Kruszywa

Kruszywa idealnie nadają się do wykończenia prac wokół domu. Wyglądają naturalnie i świetnie integrują się z otoczeniem. Do podniesienia walorów estetycznych ogrodu wystarczy zastosować grysy.

Oferujemy produkty renomowanych firm:

Bezpłatny projekt od 100m kwadratowych

Świadczymy profesjonalne usługi projektowe. Sprawdź nas!

Możemy pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem

Zajmujemy się dystrybucją materiałów betonowych, współpracując z największymi producentami w Polsce, a naszymi odbiorcami są duże firmy jak i klienci detaliczni.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment produktów przemysłowych co pozwala nam na kompleksową obsługę różnorodnych inwestycji .